Výrobky

Stenové sendvičové panely PIR

Stenové sendvičové panely s jadrom z polyizokyanurátovej (PIR) peny v oceľových obkladoch sú v súčasnosti najobľúbenejším stavebným materiálom používaným na opláštenie vonkajších stien pri výstavbe veľkoplošných, priemyselných, skladových alebo logistických objektov. Stenové sendvičové panely ARPANEL PIR sa používajú aj na vytváranie deliacich stien, zavesených podhľadov a priečok v rôznych typoch objektov. Vyznačujú sa veľmi dobrou tepelnou a zvukovou izoláciou.

Všetky druhy:
Výrobky

Strešné sendvičové panely PIR

Strešné sendvičové panely s polyizokyanurátovým (PIR) jadrom (vonkajší povrch profilovaný do tvaru lichobežníka) sa používajú na zhotovenie rôznych typov striech s malým alebo stredným uhlom sklonu. Vďaka vhodnému profilovaniu zámkov sú strešné panely ARPANEL D PIR úplne tesné proti prenikaniu vzduchu, vodnej pary a dažďa. Strešné panely sa používajú ako materiál na zastrešenie výrobných, skladových, logistických či priemyselných budov.

Všetky druhy:
Výrobky

Chladiarenské sendvičové panely PIR

Chladiarenské panely ARPANEL CH PIR sa používajú predovšetkým na výstavbu chladiarní a mraziarní, ako aj na opláštenie vonkajších a vnútorných stien vo veľkoplošných a priemyselných objektoch, skladových alebo výrobných halách, ako aj poľnohospodárskych budovách a prevádzkach potravinárskeho priemyslu. Ako výrobca chladiarenských panelov vytvárame vysokokvalitné produkty z dvoch pozinkovaných a povlakovaných oceľových vrstiev a konštrukčného jadra z PIR peny. Chladiarenské sendvičové panely ARPANEL sa vyznačujú vysokou tepelnou izoláciou (majú veľmi nízky súčiniteľ prestupu tepla U), vďaka čomu dokážu splniť vysoké požiadavky v oblasti zabezpečenia vysokej tepelnej izolácie stien. Chladiarenské sendvičové panely z našej ponuky môžu byť vyrobené z rôznych druhov obkladov s organickými povlakmi, ktoré sú prispôsobené zvýšeným požiadavkám sanitárnych a hygienických noriem. Vďaka špeciálnemu profilovaniu zámku v chladiarenskom sendvičovom paneli a navrhnutým technickým detailom systém ľahkého opláštenia ARPANEL vyniká svojou vysokou životnosťou a tesnosťou. To je nevyhnutný predpoklad pre výstavbu moderných chladiarní a mraziarní.

Všetky druhy:
Výrobky

Rohové sendvičové panely PIR

Prefabrikované rohové panely s jadrom z polyizokyanurátovej (PIR) peny, čiže tzv. rohy, umožňujú vytvorenie architektonicky estetických a originálnych hrán opláštenia objektov. Hlavnou výhodou rohov je ich montáž bez nutnosti používania rohového oplechovania, vďaka čomu sa prvok povrchovej úpravy fasádnych systémov stáva mimoriadne nápadným a estetickým.

Všetky druhy:
Výrobky

ARPANEL PREMIUM LINE

ARPANEL PREMIUM LINE je moderný produktový rad sendvičových panelov ARPANEL, vytvorený v spolupráci s firmou Tata Steel, určený pre najnáročnejších zákazníkov. Ide o dokonalú kombináciu vysokej estetiky sendvičových panelov ARPANEL a špeciálnych organických povlakov vyvinutých spoločnosťou Tata Steel.

Výrobky z produktovej rady PREMIUM LINE sa v závislosti od preferencií zákazníka a potrieb vyplývajúcich z používania výrobku v danom prostredí vyznačujú nezvyčajným vzhľadom, mimoriadnou životnosťou, kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. V závislosti od agresivity prostredia, v ktorom má byť výrobok používaný, sa volí vhodný organický povlak. Panely PREMIUM LINE ARPANEL sú vhodné ako pre opláštenie objektov so zvýšenou estetikou, tak aj pre budovy vystavené veľmi agresívnym a náročným podmienkam prostredia. Vyznačujú sa zvýšenou odolnosťou a životnosťou, aby sa zabezpečilo dlhodobú prevádzku danej budovy. Sendvičové panely ARPANEL PREMIUM LINE sa používajú aj vo vnútri objektov, kde je potrebné zabezpečiť životnosť a odolnosť materiálov vzhľadom na náročné prostredie a kontrolovanú atmosféru.

Všetky druhy: