ARPANEL

O nás

Na trhu pôsobíme od roku 2013 a od začiatku sa zaoberáme dodávkami sendvičových panelov najvyššej kvality na opláštenie striech a stien veľkoplošných objektov, priemyselných budov, skladových a výrobných hál, logistických centier a pod. V našom výrobnom závode vyrábame izolačné sendvičové panely, strešné a stenové, určené na použitie v rôznych objektoch s oceľovou, železobetónovou a drevenou konštrukciou. Našim klientom ponúkame okrem iného sendvičové panely s jadrom z minerálnej vlny MiWo so zvýšenou požiarnou odolnosťou a MiWo MXL so zvýšenou nosnosťou, ako aj panely s polyizokyanurátovou (PIR) penou. Vieme, aký dôležitý je výber vhodných technických riešení pri projektovaní a výstavbe, preto okrem sendvičových panelov najvyššej kvality ponúkame aj poradenstvo a technickú podporu v každej etape realizácie, vypracovanie projektovej dokumentácie a vyhotovenie statických výpočtov. Na doplnenie nášho širokého sortimentu výrobkov ponúkame širokú škálu dokončovacích prvkov vrátane oplechovania a montážneho príslušenstva.

Sendvičové panely sú v súčasnosti najobľúbenejším materiálom používaným pri výstavbe priemyselných a veľkoplošných objektov, skladových a výrobných hál. Ako jeden z najväčších výrobcov sendvičových panelov v Poľsku dodávame našim zákazníkom strešné, stenové, chladiarenské a rohové panely, spĺňajúce očakávania, ktoré na nás kladú odborníci zo stavebného segmentu, a to tak doma, ako aj v zahraničí. Náš tím tvoria odborníci, ktorí profesionálne pristupujú ku všetkým požiadavkám kladeným zákazníkmi, pokiaľ ide o samotnú výrobu, ale aj estetiku a funkčnosť výrobkov. Kvalita je pre nás veľmi dôležitá, preto neustále vynakladáme maximálne úsilie na zlepšovanie parametrov našich panelov.

ARPANEL V ČÍSLACH

Zistite viac o ARPANEL

SPOKOJNÝCH ZAMESTNANCOV

m2

VYROBENÝCH PANELOV
icon3

rokov

NA TRHU
(OD 2013)

Viac ako

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

ZHOTOVENÝCH OBJEKTO
ČASOVÁ OS ARPANEL

Spoznajte našu históriu

prev2 next2
ARPANEL

Výrobca sendvičových panelov najvyššej kvality

ARPANEL je jedným z popredných výrobcov stenových a strešných sendvičových panelov v stredovýchodnej Európe. Fungovanie našej značky je založené na skúsenostiach tímu v kombinácii so súčasnými trendmi a modernými technológiami, vďaka ktorým vyrábame sendvičové panely najvyššej kvality z najkvalitnejších materiálov dostupných na trhu. Ku každému zákazníkovi a každej objednávke pristupujeme individuálne, aby sme maximálne splnili očakávania. Nabádame vás, aby ste sa oboznámili s ponukou sendvičových panelov ARPANEL.

GALÉRIA

Pozrite si sídlo ARPANEL