Výrobky

Stenové sendvičové panely MiWo

Stenový sendvičový panel ARPANEL S MiWo je vyrobený z dvoch vrstiev oceľového plechu (vnútornej a vonkajšej) a z konštrukčno-izolačného jadra z minerálnej vlny MiWo alebo MiWo MXL. Jadro MiWo poskytuje panelu vynikajúce protipožiarne vlastnosti a tiež veľmi dobré tepelné a akustické parametre, zatiaľ čo MiWo MXL okrem toho zvyšuje nosnosť panela a garantuje vynikajúce mechanické vlastnosti. Jadro v kombinácii s pozinkovaným a povlakovaným oceľovým plechom najvyššej kvality zodpovedá za vysokú mechanickú pevnosť a životnosť, čo sa premieta do dlhodobej životnosti objektu postaveného s použitím sendvičových panelov ARPANEL s jadrom z minerálnej vlny. Konštrukcia sendvičových panelov umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž v horizontálnom aj vertikálnom usporiadaní. Vďaka všetkým týmto faktorom stenové sendvičové panely ARPANEL S MiWo a MXL spĺňajú najvyššie európske štandardy.

Všetky druhy:
Výrobky

Strešné sendvičové panely MiWo

Strešný sendvičový panel ARPANEL D MiWo s jadrom z minerálnej vlny je panelom s vynikajúcimi protipožiarnymi parametrami, je použiteľný v objektoch so zvýšenými požiadavkami na požiarnu ochranu. Jadro z minerálnej vlny okrem požiarnej odolnosti garantuje veľmi dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu, životnosť a tuhosť. Oceľové vrstvy sú chránené proti korózii a spolu s jadrom dodávajú strešným sendvičovým panelom vysokú mechanickú pevnosť. Vďaka moderným upevňovacím systémom sú strechy zo strešných sendvičových panelov ARPANEL tesné a odolné proti prenikaniu vzduchu, vodnej pary a dažďa. Špeciálne navrhnutý systém upevnenia panelov ARPANEL D MiWo umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž do konštrukčných prvkov rôznych typov pomocou kalót a spojovacích prvkov. 

Všetky druhy:
Výrobky

Rohové sendvičové panely MiWo

Prefabrikované rohové sendvičové panely, tzv. rohy, sa používajú v objektoch rôzneho druhu na vytvorenie architektonicky estetických a originálnych okrajov opláštenia. Ich najväčšou výhodou je možnosť montáže bez používania dodatočného rohového oplechovania, vďaka čomu je tento prvok opláštenia objektu mimoriadne pôsobivý. Vysokokvalitné rohové sendvičové panely sa ideálne osvedčia pre fasády s vysokou estetikou, ktorým dodávajú jedinečný charakter.

Všetky druhy:
Výrobky

ARPANEL PREMIUM LINE

ARPANEL PREMIUM LINE je moderný produktový rad sendvičových panelov ARPANEL, vytvorený v spolupráci s firmou Tata Steel, určený pre najnáročnejších zákazníkov. Ide o dokonalú kombináciu vysokej estetiky sendvičových panelov ARPANEL a špeciálnych organických povlakov vyvinutých spoločnosťou Tata Steel.

Výrobky z produktovej rady PREMIUM LINE sa v závislosti od preferencií zákazníka a potrieb vyplývajúcich z používania výrobku v danom prostredí vyznačujú nezvyčajným vzhľadom, mimoriadnou životnosťou, kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. V závislosti od agresivity prostredia, v ktorom má byť výrobok používaný, sa volí vhodný organický povlak. Panely PREMIUM LINE ARPANEL sú vhodné ako pre opláštenie objektov so zvýšenou estetikou, tak aj pre budovy vystavené veľmi agresívnym a náročným podmienkam prostredia. Vyznačujú sa zvýšenou odolnosťou a životnosťou, aby sa zabezpečilo dlhodobú prevádzku danej budovy. Sendvičové panely ARPANEL PREMIUM LINE sa používajú aj vo vnútri objektov, kde je potrebné zabezpečiť životnosť a odolnosť materiálov vzhľadom na náročné prostredie a kontrolovanú atmosféru.

Všetky druhy: