Služby

Služby

Poradenstvo a technická podpora

Výber vhodných technických riešení je veľmi dôležitým prvkom projektovania ako aj procesu výstavby objektu, a preto ponúkame profesionálne poradenstvo a technickú podporu. Ku každej úlohe pristupujeme individuálne s vynaložením maximálneho úsilia, aby sme uspokojili potreby aj najnáročnejšieho zákazníka. Prioritou nášho odborného tímu je úplná spokojnosť zákazníka. Naši obchodní partneri sa môžu spoliehať na našu technickú podporu pri všetkých fázach výstavby. Disponujeme technickými znalosťami, širokou škálou systémových riešení pri oplášťovaní stien a striech a mnohoročnými realizačnými skúsenosťami. Tím ARPANEL pravidelne podporuje a radí obchodným partnerom pri realizovaní investícií.

NAPÍŠTE NÁM

Služby

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Aby sme splnili očakávania našich zákazníkov, ponuku sendvičových panelov ARPANEL sme doplnili o odborné vypracovanie projektovej dokumentácie. Tím ARPANEL je zložený z profesionálnych a skúsených projektantov, vďaka ktorým sme schopní ponúknuť rozmanité služby a komplexnosť našej ponuky. Máme vlastnú projektantskú kanceláriu, kde si môžu naši projektanti pripraviť odbornú projektovú dokumentáciu. Sme presvedčení, že široká škála našej ponuky zabezpečí profesionálnu a včasnú realizáciu zverených úloh.

NAPÍŠTE NÁM

Služby

Statické výpočty

Statické výpočty systémov ľahkého opláštenia sú veľmi dôležitým prvkom pri projektovaní, a preto u individuálnych projektov ponúkame ich profesionálne prevedenie. Naša projektová kancelária vykonáva výpočty s náležitou presnosťou podľa vypracovaného projektu. Všetky štatistické výpočty vykonávame v súlade s európskou normou PN- EN 14509.

NAPÍŠTE NÁM