Sendvičové panely

Sendvičové panely sú prefabrikované prvky, ktoré sa skladajú z dvoch obkladov z oceľového plechu (vonkajšieho i vnútorného) a izolačného jadra, ktorý sa nachádza medzi nimi. Jadro poskytuje tepelnú aj zvukovú izoláciu, a tým, že je vyrobené z minerálnej vlny tiež poskytuje kvalitnú ochranu proti ohňu. Oceľové obloženie odolné proti korózii jadru poskytuje vysokú mechanickú pevnosť.

Ďalšie organické povlaky aplikované na obloženie zaisťujú odolnosť voči prostrediu s rôznym stupňom agresivity.

Stenové a strešné panely v oceľovom obložení tvorí stavebný materiál využívaný v systémoch pri výstavbe priemyselných, obchodných, kubatúrových, kancelárskych, športových, poľnohospodárskych objektov, verejných budov, hál zo sendvičových panelov a skladov, ako aj v prípade deliacich stien, stropov a priečok u ďalších objektov.

Chladiace panely s kvalitnými izotermickými parametrami sa využívajú hlavne pri výstavbe stien a striech chladiacich a mraziacich skladov. Panely ARPANEL poskytujú rýchlu a bezpečnú montáž a zároveň sú nákladovo efektívne a spĺňajú požiadavky, ktoré často nie sú možné pri dosiahnutí alternatívneho riešenia želania klienta.

Rozvoj priemyslu a hospodárskej súťaže, rovnako ako nárast ekologických požiadaviek na stavby vyžaduje od investorov uplatnenie najmodernejších stavebných materiálov pri realizácii svojich investícií. A preto sa obloženie u sendvičových panelov ARPANEL vyznačuje najvyššou kvalitou, sú vyrobené z pozinkovaných oceľových plechov potiahnutých organickým povlakom, napr. polyester, ktorých úlohou je získať príslušný stupeň tuhosti a zaťažení, a navyše chráni izolačné jadro. Parametre oceľového obloženia sa zakaždým prispôsobí požiadavkám projektu, a široká škála farieb dodá fasáde jedinečný charakter.

ARPANEL neponúka len sendvičové panely. Firma Adamietz sa špecializuje na komplexné riešenie priemyselných budov. Naša kapitálová skupina vlastní výrobňu profilov tvarovaných za studena (vrátane oplechovania) a výrobňu oceľových konštrukcií. Vďaka našej stratégii ponúkať komplexného riešenia priemyselných stavieb sme schopní poskytnúť sendvičové panely s príslušenstvom. Sme presvedčení, že nás komplexný systém opláštenia uspokojí všetky potrebné prvky nevyhnutné pri riešení bytových stien a striech modernou izoláciou .

Skúsený tím ARPANEL sa zameriava predovšetkým na realizáciu investičných projektov, v ktorých sa okrem úspornosti a energetickej účinnosti rieši tiež Štýl, Kvalita, Funkcia – o čom sa už presvedčilo mnoho investorov.

V ponuke ARPANEL nájdete tieto sendvičové panely:
Jadro
Použitie PUR.PIR.MINERÁLNA VLNA.
Strešné.
štandardná metóda upevnenia
štandardná metóda upevnenia
Stenové.
štandardná metóda upevnenia
skrytá metóda upevnenia
skrytá metóda upevnenia
štandardná metóda upevnenia
štandardná metóda upevnenia
Chladiarenské.
labyrintové upevnenie
labyrintové upevnenie