VÝROBKY

Sendvičové panely

Sendvičové panely sú prefabrikované prvky, ktoré sú zložené z dvojitého plášťa z oceľového plechu (vonkajšieho a vnútorného) a v strede sa nachádza konštrukčno – izolačné jadro. Jadro poskytuje tepelnú ako aj zvukovú izoláciu, je vyrobené z minerálnej vlny a taktiež poskytuje vysokú ochranu proti ohňu. Oceľové opláštenie odolné voči korózii spoločne s jadrom dodáva panelom vysokú mechanickú pevnosť.

Stenové sendvičové panely

Stenové sendvičové panely

Pozrite všetko

Stenové sendvičové panely s oceľovým plášťom sú stavebným materiálom, ktorý je najčastejšie používaný pri výstavbe priemyselných, obchodných, vysoko objemových, kancelárskych, športových, poľnohospodárskych objektov ako aj pri výstavbe verejných budov. Sendvičové panely sa taktiež používajú pri výstavbe deliacich stien, stropov a ostatných priečok v objektoch rôzneho typu.

Strešné sendvičové panely

Strešné sendvičové panely

Pozrite všetko

Strešné sendvičové panely (vonkajšia profilácia v tvare trapézu) sa používajú pri zastrešovaní striech rôzneho typu s malým alebo priemerným uhlom sklonu. Vďaka správnemu profilovaniu zámkov sú strešné sendvičové panely vzduchotesné a odolné voči prenikaniu vodnej pary a dažďa. Sendvičové panely sa využívajú ako materiál na strechy výrobných hál, obchodných centier, skladovacích hál a poľnohospodárskych objektov.

Chladiarenské sendvičové panely

Chladiarenské sendvičové panely

Pozrite všetko

Chladiarenské sendvičové panely sú vhodným riešením pre obloženie stien v chladiarňach, mraziarňach a iných objektoch v poľnohospodárskom a potravinárskom priemysle. Sú vyrobené z dvoch pozinkovaných a lakovaných oceľových plášťov a konštrukčného jadra z PIR peny. Sú charakteristické najvyššími tepelnými parametrami (veľmi nízkym súčiniteľom prestupu tepla U), vďaka čomu spĺňajú požiadavky zabezpečenia vysokej tepelnej izolácie stien a striech. Chladiarenské panely z našej ponuky môžu byť vyrobené z rôzneho typu plechu, ktorý je zakaždým prispôsobený zvýšeným sanitárnym a hygienickým požiadavkám. Špeciálne tvarovaný zámok sendvičových panelov a navrhnuté technické detaily zaisťujú vysokú pevnosť a tesnosť tepelných prepážok, čím sú chladiarenské sendvičové panely ideálnym výrobkom pre výstavbu hál a skladov potravinárskych a poľnohospodárskych objektov.

Rohové sendvičové panely

Rohové sendvičové panely

Pozrite všetko

Prefabrikované rohové sendvičové panely, umožnia vytvoriť architektonicky estetické rohové ukončenie opláštenia objektov. Hlavnou prednosťou rohového panelu je montáž bez použitia klampiarskych prvkov, čo znamená, že efekt ukončenia fasádnych systémov je neobyčajne efektívny a estetický.

ARPANEL PREMIUM LINE

Pozrite všetko

ARPANEL PREMIUM LINE je moderná kolekcia sendvičových panelov ARPANEL. Spoločne s firmou Tata Steel sme vytvorili jedinečný produkt pre tých najnáročnejších zákazníkov. Ide o revolučné spojenie sendvičových panelov ARPANEL a špeciálnych povrchových úprav by Tata Steel. Produkty z kolekcie PREMIUM LINE vynikajú netradičným designom, jedinečnou trvanlivosťou, kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Vedia sa dokonale prispôsobiť potrebám zákazníka i prostrediu. Finálna organická povrchová úprava je zhotovená tak, aby obstála v prostredí, do ktorého bude budova zasadená. Sendvičové panely ARPANEL so špeciálnou organickou povrchovou úpravou by Tata Steel z novej kolekcie PREMIUM LINE je možné využiť nielen pri projektovaní designových objektov, ale vďaka svojím vlastnostiam zvládnu i najnáročnejšie poveternostné podmienky. Práve preto ich naši zákazníci často využívajú pre zhotovenie objektov, ktoré musia byť odolné a pevné, aby mohli byť dlhodobo využívané. Sendvičové panely ARPANEL PREMIUM LINE majú svoje využitie tiež v interiéroch, kde je nevyhnutné s ohľadom na prostredie či kontrolované ovzdušie zabezpečiť trvanlivosť a odolnosť materiálu.