Výrobky

Sendvičové panely.
Sendvičové panely

Sendvičové panely

 

Sendvičové panely sú prefabrikované prvky, ktoré sa skladajú z dvoch obkladov z oceľového plechu (vonkajšieho i vnútorného) a štrukturálneho izolačného jadra, ktoré sa nachádza medzi nimi. Jadro poskytuje tepelnú aj zvukovú izoláciu, a tým, že je vyrobené z minerálnej vlny tiež poskytuje kvalitnú ochranu proti ohňu. Oceľové obloženie odolné proti korózii jadru poskytuje vysokú mechanickú pevnosť.

Stenové a strešné panely v oceľovom obložení tvorí stavebný materiál využívaný v systémoch pri výstavbe priemyselných, obchodných, kubatúrových, kancelárskych, športových, poľnohospodárskych objektov, verejných budov, hál zo sendvičových panelov a skladov, ako aj v prípade deliacich stien, stropov a priečok u ďalších objektov.

Zobraziť viac >
Príslušenstvo.
Príslušenstvo

Príslušenstvo

Komplexnosť je základným charakteristickým rysom, ktorý vyžaduje trh pri výstavbe moderných priemyselných budov. Zákazníci si cenia svoj čas a preto chcú, aby ponuka spoločností vykonávajúcich také projekty bola široká a flexibilná, čo im zaistí širokú paletu riešení a dostupných odborníkov.

Ponúkame úplne profesionálne metódy výroby oceľových konštrukcií, profilov typu Z, C a ďalších, na základe výkresov zákazníka vykonávame typické oplechovanie a zložitejšie výrobky (kryty, odkvapové systémy, kazety atď.), vrátane prvkov, ktoré vyžadujú spájkovanie, nitovanie a práškové alebo sprejové lakovanie.

Zabezpečujeme kompletné riešenie projektu, od stanovenia technických požiadaviek, a ak je to nutné vytvoríme prototyp, sériu pokusov pred vykonaním finálneho produktu.

 

Zobraziť viac >