Firma Adamietz sa zameriava na ponuku výrobkov, ktoré spĺňajú vysoké nároky investorov, užívateľov a dizajnérov moderných priemyselných, komerčných a verejných budov.
S ohľadom na to sme v roku 2013 začali výrobu izolačných sendvičových panelov pri riešení všetkých typov striech a stien postavených z ocele a železobetónu. Výrobu predchádzali tri roky intenzívnych príprav. Počas tejto doby sme vyvinuli a zaviedli technológiu, ktorá umožnila spustenie jednej z najmodernejších liniek sendvičových panelov v Poľsku. Naša technológia sa opiera o európskych lídrov špecializujúcich sa na poskytovanie technológií pre výrobu špičkových izolačných materiálov.

ARPANEL je systém, ktorý v sebe spája aktuálne trendy so znalosťami a mnohoročnými skúsenosťami nášho tímu. Je dielom špičkových špecialistov. Predstavuje niečo viac ako len sendvičové panely. ARPANEL je komplexný systém, ktorý je výsledkom našej viac než 20 ročných skúseností v navrhovaní a realizácií ľahkého opláštenia. Funguje na základe analýzy európskych trhov a ich očakávania. Sendvičové panely ARPANEL boli navrhnuté s tromi typmi izolačného jadra:

  • polyuretánovou penou PUR,
  • polyisokyanurátovou penou PIR,
  • minerálnou vlnou MiWo.

Investori, dizajnéri a dodávatelia oceňujú predovšetkým rozmanitosť a slobodu voľby pri riešení izolácie strechy a stien v závislosti na potrebách a účelu budovy.

ARPANEL predstavuje štýl, kvalitu a funkčnosť.

Galéria