Oplechovanie do dĺžky 12 [m] podľa jednotlivých dielenských výkresov.

Vykonávame typické oplechovanie a zložitejšie výrobky (kryty, odkvapové systémy, kazety atď.), Vrátane prvkov, ktoré vyžadujú spájkovanie, nitovanie a práškové alebo sprejové lakovanie.
Zabezpečujeme kompletné riešenie projektu, od stanovenia technických požiadaviek, a ak je to nutné vytvoríme prototyp, sériu pokusov pred vykonaním finálneho produktu.

Vynikajúca kvalita surovín:

Aby sme dosiahli vysokú odolnosť proti korózii je jadro potiahnuté zinkom. Zinkový povlak v množstve 275 g na 1 m2 povrchu ocele spĺňa požiadavky noriem. V miestach rezania, preniknutia alebo poškriabania zinok reaguje na vlhkú oceľ, v dôsledku elektrochemickej reakcie vytvára ochrannú antikoróznu vrstvu. Ďalšiu ochranu predstavujú postupne prekladané protikoróznej vrstvy. Posledný, organický povlak pokrývajúci povrch nášho plechu určuje dizajn vykonanej strešnej krytiny alebo fasádneho opláštenia, jeho trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Na prianie zákazníka naše výrobky môžu byť dodávané v niekoľkých verziách organického povlaku ako je polyester, PVDF. Ponúkame tiež oceľ so špeciálnou povrchovou úpravou Colorcoat HPS 200 a Colorcoat Prisma s 25-ročnou zárukou Confidex.

Čítajte viac: Oplechovanie Adamietz

Galéria