Sendvičové panely ARPANEL ideálne pre investorov

späť na začiatok
moderná ponuka
záruka kvality
komplexnosť
podpora
moderná ponuka

Strešný a stenový systém ARPANEL bol navrhnutý na základe najnovších požiadaviek priemyselných objektov v Európskej únii. ARPANEL predstavuje moderný steny a strechy, ktoré majú štandardné rovnako ako skrytý systém upevnenia ku konštrukcii budovy. Izolačné jadro panelov ARPANEL je zvolené tak, aby vždy spĺňalo špecifické požiadavky tepelnej izolácie (PUR i PIR), protipožiarne (MiWo alebo PIR) alebo zvukovej izolácie (MiWo). ARPANEL nie sú len sendvičové panely. ARPANEL tvorí tiež široké spektrum príslušenstva (profilov tvarovaných za studena a oplechovanie) a prevedenie v každej fáze investičného riešenia. Kompletná ponuka ARPANEL bola našimi obchodnými partnermi hodnotená veľmi kladne. Presvedčte sa sami – pozývame vás k spolupráci.

záruka kvality

Sendvičové panely ARPANEL sa vyrábajú z najkvalitnejších materiálov na najmodernejšej výrobnej linke v Poľsku. Sú spoľahlivé a zaručujú dlhú životnosť budov. Vo výrobnom procese používame materiály dodané renomovanými dodávateľmi, ktorí vlastnia všetky potrebné certifikáty. Sendvičové panely ARPANEL poskytujú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, ktorý umožňuje vo veľmi krátkej dobe efektívne prevedenie a dokončenie stavby. Obsiahly zoznam referenčných projektov potvrdzuje záruku kvality a funkčnosti panelov ARPANEL, ktoré ho radia medzi lídrov na trhu.

komplexnosť

Viac ako 20 rokov skúseností pri riešení priemyselných budov je zárukou kvality sendvičových panelov ARPANEL. Chceme ponúkať komplexné riešenia, ktoré sú pre mnoho obchodných partnerov, a to aj pre nás, veľmi dôležitým a rozhodujúcim medzníkom pri nadväzovaní spolupráce. Aby sme vyhoveli dopytu, ponuku sendvičových panelov ARPANEL dopĺňame o ďalšie prvky ako: široké spektrum doplnkov (profilov tvarovaných za studena a oplechovanie), výrobu a montáž oceľových konštrukcií (FORMOPEX), projektovú podporu, prevedenie, a prepravné služby (ABM Logistics). Sme si istí, že naša rozsiahla ponuka zaujme predovšetkým profesionalitou a včasným vykonaním zákaziek. Pozývame vás k spolupráci.

podpora

Sendvičové panely predstavujú hlavný, ale nie jediný prvok kompletnej ponuky ARPANEL. Obsahuje širokú škálu príslušenstva (profily tvarované za studena, oplechovanie) a prevedenie v každej fáze investičného riešenia. Výber vhodného technického riešenia je veľmi dôležitým prvkom pri navrhovaní a procesu výstavby objektu. S našou modernou a komplexnou ponukou sa naši obchodní partneri môžu spoľahnúť na poradenstvo a technické podporu vo všetkých fázach výstavby objektu. Máme odborné znalosti, rozsiahlu paletu systémových riešení vonkajších stien a striech, rovnako ako niekoľkoročné skúsenosti v odbore, čo nás odlišuje od konkurencie. Navyše, tím ARPANEL priebežne podporuje a radí obchodným partnerom ohľadom vhodného riešenia.