Sendvičové panely doceňujú architekti

späť na začiatok
dizajn
parametre
ponuka
poradenstvo
dizajn

Termín “dizajn” v súčasnosti hrá obrovskú úlohu pri vytváraní modernej architektúry a priestoru, a originalita určuje konkurenčnú výhodu. Ponuka sendvičových panelov ARPANEL bola vyvinutá na základe najnovších trendov a vzorov v architektúre. Ponúka širokú škálu farieb našich výrobkov, originálna profilácia sendvičových panelov ARPANEL (mi. mikrodrážka 8 a 14) a moderné sadu technických detailov pre obklady strechy a stien. Sendvičové panely ARPANEL si poradia s každým projektom, ktorý spája funkčnosť, estetický dizajn, technológiu a úspory.

Pozývame k spolupráci architektov, ktorí by sa radi podieľali na vytváraní jedinečných projektov využívajúcich sendvičové panely ARPANEL.

parametre

Vzhľadom k rastúcim požiadavkám Európskej únie ohľadom moderným objektom, sú architekti a dizajnéri zaviazaní používať také výrobky, ktoré spĺňajú vysoké kritéria tepelné, protipožiarne a zvukovej izolácie. V reakcii na meniace sa trendy a požiadavky ponúkame systém opláštenia stien a striech sendvičovými panelmi ARPANEL. Jednotlivé izolačné jadra panelov (PUR, PIR, MiWo), spĺňajú kritériá pre rôzne druhy izolácie pri zachovaní vynikajúcich mechanických vlastností. Každý výrobok spolu s technickými detailmi bol navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie kritéria kladené pri riešení obkladov strechy a stien najmodernejších budov.

ponuka

Viac ako 20 rokov skúseností pri riešení priemyselných budov je zárukou kvality sendvičových panelov ARPANEL. Chceme ponúkať komplexné riešenia, ktoré sú pre mnoho obchodných partnerov, a to aj pre nás, veľmi dôležitým a rozhodujúcim medzníkom pri nadväzovaní spolupráce. Aby sme vyhoveli dopytu, ponuku sendvičových panelov ARPANEL dopĺňame o ďalšie prvky ako: široké spektrum doplnkov (profilov tvarovaných za studena a oplechovanie), výrobu a montáž oceľových konštrukcií (FORMOPEX), projektovú podporu, prevedenie, a prepravné služby (ABM Logistics). Sme si istí, že naša rozsiahla ponuka zaujme predovšetkým profesionalitou a včasným vykonaním zákaziek. Pozývame vás k spolupráci.

poradenstvo

V posledných rokoch sme zaznamenali obrovskú zmenu pri riešení projektov priemyselných budov. Na jednu stranu sa tieto zmeny vzťahujú na moderne navrhnuté projekty technických riešení, na druhú stranu si všímame stále väčšieho tlaku na krátku prípravu projektovej dokumentácie, rovnako ako aj tlaku “vojsť sa” do predpokladaného investičného rozpočtu. V reakcii na to sa naša spoločnosť rozhodla ponúkať rozsiahle spektrum technickej podpory a dizajnu pre architektov. Chceme v čo najkratšom čase pripraviť komplexné informácie a ponuku, ktorá spĺňa technické a rozpočtové požiadavky kladené na výstavbu. Zamestnanci obchodného oddelenia ARPANEL vám vždy poradia ohľadom technického riešenia, aby úplne vyhovovalo potrebám investície.