Sendvičové panely ARPANEL doceňujú dodávatelia.

späť na začiatok
certifikácia
parametre
dostupnosť
poradenstvo
certifikácia

V roku 2014 spoločnosť Adamietz začala výrobu najmodernejších sendvičových panelov ARPANEL na poľskom trhu. Plne automatizovaná výrobná linka bola založená na technológii známej nemeckej firmy Hennecke. Výrobky ARPANEL boli testované a certifikované v ITB, na základe platných požiadaviek EÚ normy PN-EN 14509. Najdôležitejšie certifikačné testy zahŕňali najmä: určenie tepelnej izolácie, požiarnej odolnosti, prípravy tabuliek nosnosti a vymedzenie koeficientov zvukovej izolácie. Typy izolačného jadra (PUR, PIR a MiWo) umožňujú prispôsobiť naše výrobky príslušným požiadavkám kladeným na budovy. Jednotlivé výsledky testov naše produkty radia do skupiny aktuálnych lídrov na trhu.

parametre

Vzhľadom k rastúcim požiadavkám Európskej únie ohľadom moderným objektom, sú architekti a dizajnéri zaviazaní používať také výrobky, ktoré spĺňajú vysoké kritéria tepelné, protipožiarne a zvukovej izolácie. V reakcii na meniace sa trendy a požiadavky ponúkame systém opláštenia stien a striech sendvičovými panelmi ARPANEL. Jednotlivé izolačné jadra panelov (PUR, PIR, MiWo), spĺňajú kritériá pre rôzne druhy izolácie pri zachovaní vynikajúcich mechanických vlastností. Každý výrobok spolu s technickými detailmi bol navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie kritéria kladené pri riešení obkladov strechy a stien najmodernejších budov. Zoznámte sa s našou ponukou a možnosťou spolupráce.

dostupnosť

Viac ako 20 rokov skúseností pri riešení priemyselných budov je zárukou kvality sendvičových panelov ARPANEL. Dodávatelia a odberatelia našich výrobkov si žiadajú komplexné technické riešenie poskytnuté na čas a na profesionálnej úrovni investície. ARPANEL ponúka sendvičové panely vyrábané s využitím najmodernejších technológií na poľskom trhu. Vyznačujú sa flexibilitou výrobných termínov a priaznivými cenami. Aby sme vyhoveli dopytu, ponuky sendvičových panelov ARPANEL dopĺňame o ďalšie prvky ako: široké spektrum doplnkov (profilov tvarovaných za studena a oplechovanie), výrobu a montáž oceľových konštrukcií (FORMOPEX), projektovú podporu, prevedenie, a prepravné služby (ABM Logistics). Sme si istí, že naša rozsiahla ponuka zaujme predovšetkým profesionalitou a včasným vykonaním zákaziek. Pozývame vás k spolupráci.

poradenstvo

V posledných rokoch sme zaznamenali obrovskú zmenu pri riešení projektov priemyselných budov. Na jednu stranu sa tieto zmeny vzťahujú na moderne navrhnuté projekty technických riešení, na druhú stranu si všímame stále väčšieho tlaku na krátku prípravu projektovej dokumentácie, rovnako ako aj tlaku “vojsť sa” do predpokladaného investičného rozpočtu. V reakcii na to sa naša spoločnosť rozhodla ponúkať rozsiahle spektrum technickej podpory a dizajnu pre architektov. Chceme v čo najkratšom čase pripraviť komplexné informácie a ponuku, ktorá spĺňa technické a rozpočtové požiadavky kladené na výstavbu. Zamestnanci obchodného oddelenia ARPANEL vám vždy poradia ohľadom technického riešenia, aby úplne vyhovovalo kritériám objektu. Presvedčte sa sami – pozývame vás k spolupráci.